Студенти 2009-2010
 • Інтерни органів місцевого самоврядування

  Проект здійснюється за підтримки Національного Фонду Підтримки демократії.

  Мета програми - надати кращим студентам українських вузів можливість взяти участь в діяльності органів місцевого самоврядування, в якості інтернів, сприяти їх професійному та особистісному росту, надати можливість набути професійні та комунікативні навички.

  Переможці конкурсу мають можливість пройти стажування у органах місцевої влади 21 міста України: Севастополь, Сімферополь, Донецьк, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Харків, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Чернігів, Кіровоград, Одеса, Тернопіль, Львів, Кременець, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Камянець-Подільський, Дрогобич, Херсон.

  У конкурсі взяли участь більше ніж 700 інтернів з 21 міста. Було відібрано на стажування - 120 інтернів. Вони пройшли стажування у 43 комісіях.

   

 • Студенти для парламенту

   

   

  Проект здійснюється за підтримки Національного Фонду Підтримки демократії.

  Мета програми - надати кращим студентам київських вузів можливість взяти участь у законотворчому процесі, шляхом організації стажувань у комітетах ВРУ, сприяти їх професійному та особистісному росту, надати можливість набути професійні та комунікативні навички.

  В конкурсі взяло участь більше 400 студентів

  Найбільше всього анкет було заповнено студентами Київського національно економічного університету (30%), Київського університету «Києво-Могилянська Академія» (20%), Київського національного університету ім.. Т.Шевченка (28%). В результаті співбесіди було відібрано 30 студентів, які пройшли стажування в 13 комітетах ВРУ.

  Щодо регіональних інтернів, то у конкурсі взяли участь більше ніж 500 інтернів з 21 міста. Було відібрано на стажування - 120 інтернів. Вони пройшли стажування у 43 комісіях.

Відео

English version