У Харкові 15 вересня 2011 пройшов круглий стіл "Молодіжне підприємництво: теорія і практика"

Близько 30% української молоді залишається без роботи. При цьому мало хто наважується відкрити бізнес, ще менше молодих підприємців успішно розвивають власну справу. Що заважає розвиватися молодіжному підприємництву в Україні, обговорювали під час "круглого столу ", який пройшов в Харківській філії Інституту Горшеніна.

У рамках "круглого столу" були презентовані результати дослідження, проведеного ГО "Молодіжна альтернатива" за підтримки Національного фонду підтримки демократії.

На думку виконавчого директора Союзу молодих підприємців Дмитра Веркуша, головна проблема - помилкове уявлення про підприємця в українському суспільстві. «На сьогодні в українському суспільстві підприємець розглядається не як людина, яка дуже багато працює, працевлаштовує людей, платить податки, допомагає державі містити пенсіонерів і усіх інших, - говорить Веркуш. - Він розглядається як людина, яка десь щось узяв, щось продав, запрацював, побудував собі будинок, квартиру купив, поїхав відпочивати, поки усі працюють ».

Ні школа, ні внз не формують у молодих людей підприємницьких якостей і навичок, вважає директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва при ХОГА Денис Ткачев. Саме тому проблеми виникають, як тільки людина зареєструвалася підприємцем.

«Тому, що він найчастіше не знає, куди йти, які податки платити, які терміни здачі звітності, як працювати з банками, де шукати своїх контрагентів і споживачів» - вважає Ткачев. Результатом проведеного дослідження стала розробка пропозицій для органів державної влади, міністерств, відомств і органів місцевого самоврядування, впровадження яких стане значним проривом в питанні захисту прав молоді і реального сприяння працевлаштуванню. Ще пір круглий стіл можна прочитати тут: http://www.kharkiv.biz.ua/news-leftmenu-106/103--q-q

http://molod.biz.ua/news.shtml?=170

 

 

Відео

English version