Новини МА

Заходи до Дня Європи від Представництва ЄС та проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС» в Україні

Представництво ЄС в Україні запрошує на заходи до Дня Європи в Україні! На вас чекають Дні кар’єри ЄС, Сумах, Кропивницькому, Харкові, Одесі, Чернігові та Вінниці

Детальніше...
 

Конкурс заявок на проведення "Днів кар'єри ЄС"

Запрошуємо Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.

Детальніше...
 

Модулі Єврошколи 2021

Протягом березня-червня 2021 проходили онлайн навчання за модулями Єврошколи.

Детальніше...
 

Як потрапити на навчання в університети Європи - «Дні кар’єри ЄС» в Умані

Досвід навчання в університетах Європи є неоціненним для розвитку кар’єри, про це йшлося під час «Днів кар’єри ЄС», що відбулися 28-29 квітня в Умані за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 

Екологічні стартапи Чернігова готові ділитися досвідом – «День кар’єри ЄС»

Серія «Днів кар’єри ЄС»-2021 відкрилась онлайн-дискусією, організованою з Чернігова, де учасники поділились досвідом створення екологічних стартапів та волонтерських проєктів.

Детальніше...
 

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021 стануть у нагоді багатьом з нас, адже вони відповідають на виклики, налаштовують на роздуми і спонукають до дії.

Детальніше...
 

EU Study Days in Ukraine-2021 відкрито

16  березня 2021 відкрились EU Study Days in Ukraine-2021. До учасників звернувся Посол Європейського Союзу, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Детальніше...
 

Академічна мобільність і подвійні дипломи є серед трендів економічної освіти – «День кар’єри ЄС» в Одесі

Сучасні європейські програми академічної мобільності та подвійних дипломів надають переваги при побудові кар’єри, особливо в економічних спеціальностях. Про це йшлося під час онлайн-дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС», організованому з Одеси 20 квітня.

Детальніше...
 

Експерти занепокоєні зростанням безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю державної підтримки

В Україні, Грузії та Молдові спостерігається високий рівень безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю системної державної політики зайнятості цієї категорії працездатних. Про це йшлося на пресконференції у Києві 30 жовтня, де було представлено аналітичне дослідження «Рішення для молодіжної зайнятості: вплив громадянського суспільства в Україні, Грузії та Молдові».

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 1 з 57

Відео

English version