Новини третього сектору

Стипендія в Німеччині – CrossCulture Programme (CCP) Fellowships

CrossCulture Programme (CCP) Fellowships – Strenghtening Civil Societies

Детальніше...
 

Інституційні гранти для молодіжних організацій

Програма «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на отримання інституційних грантів для українських молодіжних організацій, а також організацій, які працюють із молоддю та підтримують молодіжне лідерство задля формування української ідентичності, заснованої на цінностях, аби такі організації могли мати довготерміновий вплив в Україні.

Детальніше...
 

Учених запрошують отримати грант на наукові візити до Австрії

Програма House of Europe запрошує українських науковців отримати стипендії на наукові візити до Австрії.

Детальніше...
 

Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на навчання з 14 до 19 лютого 2022

Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на шестиденне навчання з 14 до 19 лютого 2022 р.

Детальніше...
 

Стипендії президента України 2022 у сфері мистецтв!

Держмистецтв організовує в установленому порядку роботу з надання стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного та естрадно-циркового мистецтва.

Детальніше...
 

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Фонд запрошує молодих політичних аналітиків/-инь віком від 21 до 34 років, які проживають у всіх регіонах України, взяти участь у конкурсі на написання аналітичних матеріалів за такими орієнтовними темами:

Детальніше...
 

Innovating Justice Challenge 2021

Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль

Детальніше...
 

Програма обмінів між університетами!

 

House of Europe запрошує виші взяти участь у програмі обмінів між університетами з різних областей «САМ Україна». Ми відшкодуємо вишам-учасниками адміністративні витрати, оплатимо проїзд, проживання і стипендії на щоденні потреби студентів.

Детальніше...
 

Гранти на українсько-німецькі зустрічі молоді онлайн!

Міністерство закордонних справ Німеччини та фонд EVZ Foundation підтримують зустрічі молоді з України та Німеччини для спільної роботи над проєктом на соціально важливу тему. Переможці конкурсу отримають до 40 000 євро на організацію зустрічей в онлайн або гібридному форматі.

Детальніше...
 

Отримай грант на навчання за кордоном від програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука

1 лютого 2021 року Фонд Віктора Пінчука відкриває конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 17

Відео

English version