Новини третього сектору

У Києві відбудеться українсько-російський молодіжний форум

 

13 - 16 жовтня 2011 року в Києві за ініціативи Українського молодіжного форуму та Національної Ради молодіжних і дитячих об`єднань Російської Федерації, Міністерством України у справах сім`ї, молоді та спорту спільно з Міністерством спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації буде організовано українсько-російський молодіжний форум.

Детальніше...
 

8 - 9 жовтня, Київ — відбудеться виставка «Вища освіта за кордоном — 2011»

8 - 9  жовтня  2011  року  в Києві   відбудеться  виставка  «Вища освіта за кордоном».  Ця виставка є  майданчиком, на якому потенційні студенти та їхні батьки можуть особисто поспілкуватися з представниками провідних зарубіжних коледжів та вишів, поставити запитання, отримати актуальну інформацію про умови вступу та навчання в тому чи іншому виші, а також забронювати курс навчання.

Детальніше...
 

КНУ ім. Тараса Шевченка відкрили ігровий майданчик

Увага,  студентки   КНУ  ім. Тараса Шевченка!  Якщо  Ви - молода мама, яка розривається між дитиною і навчанням, якщо Вашому карапузові від року до 4-х, якщо Ви вже з ніг збилися у пошуках няні і стомились, умовляючи свою маму посидіти з малюком ще хоч один день.

Детальніше...
 

Українська молодь тепер зможе дати відсіч неправомірним діям міліці

В Україні вдруге стартувала акція «Жовта картка українській міліції». Правозахисникам та громадськім діячам вдалося озброїти знаннями близько 10 000 студентів по всій країні. Через просвітницькі та інформаційні акції, активісти соціальної мережі Human rights activists in action та випускники освітньої програми «Розуміємо права людини» спробували підвищити рівень обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернути увагу громадськості та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками МВС України.

Детальніше...
 

Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту в Чернігові

З 24  по  28  серпня 2011 року  м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент». Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи.

Детальніше...
 

Всеукраїнський молодіжний форум "20х20" запрошує студентів до участі

Український центр реконструкції та розвитку за підтримки Київської обласної державної адміністрації вирішив започаткувати інноваційну щорічну подію - Всеукраїнський молодіжний форум "20х20".

Детальніше...
 

І Всеукраїнський козацький фестиваль «Богданові звитяги»

30-31 липня 2011 року у м.Городку стартує Перший щорічний Всеукраїнський козацький фестиваль «Богданові звитяги».


Детальніше...
 

До Києва з'їдуться міністри освіти європейських країн

22-23   вересня в Києві  відбудеться  форум міністрів освіти європейських країн «Школа ХХІ століття: київські ініціативи».

Детальніше...
 

Флеш-моб “Do you speak English?” у Львові

10 червня у Києві, Львові, Харкові і Донецьку відбудеться всеукраїнський флеш-моб “Do you speak English?”. За рік до старту футбольного свята 2012 року прийшов час проявити волонтерський потенціал України !

Детальніше...
 

Відкрите засідання Українського молодіжного форуму

8 червня 2011 року о 16.30 годині відбудеться відкрите засідання Всеукраїнської спілки молодіжних та дитячих громадських організацій «Український молодіжний форум» (УМФ).

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 15

Відео

English version