Конкурси та гранти

Літнє стажування у США!

Програма Breakthrough Generation призначена для молодих лідерів, письменників та дослідників, які займатимуться глобальними питаннями (клімат та енергія, їжа та сільське господарство, міста).

Детальніше...
 

Конкурс молодих архітекторів/ок України 2022

До участі в Конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років включно, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра.

Детальніше...
 

Стипендія в Німеччині – CrossCulture Programme (CCP) Fellowships

CrossCulture Programme (CCP) Fellowships – Strenghtening Civil Societies

Детальніше...
 

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Фонд запрошує молодих політичних аналітиків/-инь віком від 21 до 34 років, які проживають у всіх регіонах України, взяти участь у конкурсі на написання аналітичних матеріалів за такими орієнтовними темами:

Детальніше...
 

Innovating Justice Challenge 2021

Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль

Детальніше...
 

Girls Leadership Academy 2.0: простір твого зростання

ГО «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni Network за підтримки Європейського Союзу запускає «Girls Leadership Academy 2.0: простір твого зростання».

Детальніше...
 

Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на навчання з 14 до 19 лютого 2022

Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на шестиденне навчання з 14 до 19 лютого 2022 р.

Детальніше...
 

Університет: University of Paris-Saclay.

Мова навчання: англійська або французька (рівень В1, сертифікат не треба).

Детальніше...
 

Програма обмінів між університетами!

House of Europe запрошує виші взяти участь у програмі обмінів між університетами з різних областей «САМ Україна». Ми відшкодуємо вишам-учасниками адміністративні витрати, оплатимо проїзд, проживання і стипендії на щоденні потреби студентів.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 12

Відео

English version