Конкурси та гранти

Конкурс соціальних проектів «ХОЧУ! МОЖУ! ЗРОБЛЮ!»

Конкурс спрямований на соціальну дію для позитивних змін в місцевій громаді.

Детальніше...
 

Шукаємо у команду "Молодіжної Альтернативи" стажерів/волонтерів з усіх куточків України!

Ви студент або студентка, бажаєте отримати досвід роботи, поглибивши свої знання, і при цьому робити щось корисне, - Тоді скористайтеся можливістю! Адже ми працюємо для молоді всієї України і ви зможете долучитися до цього!

Детальніше...
 

Конкурс “Comfy Art Prize”

Comfy Art Prize – це відкритий конкурс для дизайнерів, ілюстраторів і творчої молоді віком від 14 до 35 років, який організувала компанія COMFY під художнім керівництвом Катерини Телор – культурного критика та експерта в області сучасного мистецтва. Головна задача проекту – відкрити молоді таланти у сфері сучасного мистецтва і зробити їх роботи доступними для мільйонів українців. Назва конкурсу – “Мистецтво у відкритому доступі”.

Детальніше...
 

Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2016: «Майбутнє життя у місті»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу інновацій Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2016 році – «Майбутнє життя у місті», пріоритетної сфери у розвитку технологій, що з'єднують суспільство;

Детальніше...
 

4-ий регіональний тренінг-семінарі для молодих лідерів з України

Конкурс на участь у 4-му регіональному тренінг-семінарі для молодих лідерів з України, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, 3-5 березня 2015 р.

Детальніше...
 

УВАГА КОНКУРС!

23 березня 2016 року стартував конкурс на стажування в сервісних центрах МВС у м Києві

Детальніше...
 

CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO

CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Курс орієнтовано як на архітекторів, так і на представників інших спеціальностей, що пов’язані з міським розвитком.

Детальніше...
 

Офіс Ради Європи в Україні оголошує конкурс на участь у тренінг-семінарі для амбітної молоді України з трьох областей: Київська, Рівненська та Хмельницька, що проходитиме в м. Києві 15-17 вересня 2015 року.

КОНКУРС -на участь у регіональному тренінг-семінарі для молодих лідерів з України, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, 15-17 вересня 2015 р.

Детальніше...
 

Entrepreneurship Forum - секрети успішної кар’єри

29-30 листопада в Києві відбудеться конференція абсолютно нового формату, що збирає амбіційних та прогресивних молодих людей, які прагнуть змінити світ навколо себе тут і зраз.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 10

Відео

English version