Конкурси та гранти

Стажування для журналістів “Journalisten International” 2014 в Берліні

Оголошено конкурс на отримання стипендій “Journalisten International” для стажувань молодих журналістів у Берліні. Дедлайн 12 грудня 2013 року.

Детальніше...
 

Міжнародний фотоконкурс «Портрет Європи очима молодих Українців - 2013»

НГО «Європейський вибір» оголошують про старт Міжнародного фотоконкурсу «Портрет Європи очима молоді України 2013» в рамках Міжнародного Молодіжного Мультимедійного проекту «Європа на колесах».

Детальніше...
 

Конкурс на стажування молоді у ВРУ

ГО «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США) оголошують конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2014 рік

Детальніше...
 

Гранти на проведення досліджень і навчання в аспірантурі в Університеті Осло

Університет Осло (University of Oslo) приймає заявки на участь у постдокторських програмах та на навчання в аспірантурі.

Детальніше...
 

Стипендії IMD на навчання за програмою MBA

Грант для студентів-лідерів, частково покриває витрати на навчання, для здобуття освіти у швейцарської бізнес-школі за програмою MBA.

Детальніше...
 

Стажування для студентів в ООН

Організація об'єднаних націй надає можливість студентам, які навчаються в магістратурі та аспірантурі, пройти стажування у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

Детальніше...
 

Стипендії в Європейському соціально-економічному комітеті у Брюсселі

Два рази на рік Європейський соціально-економічний комітет (European Economic and Social committee) пропонує стажування для випускників університетів тривалістю від п'яти місяців.

Детальніше...
 

Стипендія Фернана Броделя

Європейський університет в Італії ( The European University Institute (EUI), Флоренція) створений у 1972 році шістьма європейськими країнами для післядипломної освіти талановитих вчених на світовому рівні. Тематика досліджень EUI представлена чотирма факультетами: економічних, юридичних, історичних, політології та соціальних наук.

Детальніше...
 

Cтартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая

20 квітня 2013 року стартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 10

Відео

English version