Конкурси та гранти

EDUCATIO (Литва) проводить щорічну Міжнародну літню школу

Цьогорічна тема школи: "Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення". Літня школа відбудеться з 25 по 28 липня 2013 року в місті Клайпеда, Литва.

Детальніше...
 

Конкурс наукових праць серед студентів та аспірантів для участі в II Міжнародній молодіжній ісламознавчій літній школі “Іслам і мусульмани в Україні та в сучасному світі”

Всекримська молодіжна організація “Емель”,Всеукраїнська Асоціація громадських організацій “Альраід”, Український центр ісламознавчих досліджень оголошують конкурс наукових праць серед студентів та аспірантів для участі в II Міжнародній молодіжній ісламознавчій літній школі “Іслам і мусульмани в Україні та в сучасному світі”

Детальніше...
 

Гранты на обучение в Норвегии

Цель государственной программы квот – интернационализация норвежского высшего образования и помощь иностранным студентам в получении образования, которое полезно их родным странам.

Детальніше...
 

Робота на кораблях Грінпіс

 

Ви можете подати заявку на роботу у флоті GreenPeace.

Детальніше...
 

Національний Фонд Підтримки Демократії приймає заявки на участь у стипендіальній програмі імені Рейгана-Фаселла

Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла є міжнародною програмою обміну, яка надає можливість активним борцям за демократію, вченим і журналістам з різних країн провести п'ять місяців у Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень проблем в області демократії в самих різних регіонах світу. За час програми учасники зможуть проаналізувати свій досвід, поділитися ним зі своїми колегами, провести дослідження та підготувати публікації, вивчити і перейняти найкраще з досвіду інших, а також встановити і розвинути професійні взаємини в мережі борців за демократію в усьому світі.

Детальніше...
 

Конкурс на стипендії ім. Кшиштофа Скубішевського

Фундація ім. Скубішевського запрошує молодих дослідників у сфері юридичних, політичних та історичних наук на індивідуальне річне стажування у Польщі. Заявки приймаються до 10 квітня 2013 р.

Детальніше...
 

Міжнародний грецький університет запрошує на навчання

Європейський державний університет пропонує навчання англійською мовою для отримання ступеня магістра, що визнається в Європейському Союзі та за кордоном

Детальніше...
 

Cтипендії для навчання в Національному університеті Chiao Tung, Тайвань

 

Поруч з Hsinchu Science Park, «Силіконова долина» Тайваню, знаходиться національний університет Chiao Tung широко відомий своїми  визначними  дослідженнями, а  також  випускниками  та співробітництвом з промисловістю.

Детальніше...
 

Гранти 2012-2013 для навчання в аспірантурі Японії

Технологічний університет Кочі (Kochi University of Technology, Японія) запрошує молодих спеціалістів до участі в конкурсі стипендій для навчання в аспірантурі.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 10

Відео

English version