Конкурси та гранти

Гранти для виконання дисертаційних досліджень Boehringer Ingelheim Fonds (BIF)

Фонд Берінгер-Інгельхайм щорічно виділяє гранти для виконання дисертаційних досліджень (PhD) перспективними молодими ученим,и що спеціалізуються в галузі фундаментальної біомедицини.

Детальніше...
 

Гранти 2013-2014 для навчання в магістраті і аспірантурі в Чехії

Центр міжнародної мобільності чеського регіону Південна Моравія( South Moravian Centre for International Mobility(JCMM)) проводить конкурс на отримання грантів(стипендій) для навчання іноземних студентів в магістраті і аспірантурі в партнерських університетах регіону Південна Моравія в Чеській республіці.

Детальніше...
 

Стажувальна програма для студентів, що вивчають журналістику (на 2012 рік)

 

Посольство Німеччини у Києві та Українська редакція "Німецької хвилі" (Deutsche Welle) запрошують на липень та на серпень 2012 р. по двоє студентів або випускників відділень журналістики взяти участь в одномісячному стажуванні у Інтернет-, теле- та радіоредакції "Німецької хвилі" в Бонні. На початку серпня в рамках чотириденної програми перебування у Берліні практиканти спільно відвідають редакції різних берлінських ЗМІ та політичні інституції (зокрема, редакції газет і телеканалів, школи журналістики, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини).

Детальніше...
 

Грант шведського уряду для учнів з України

Шведський уряд надає учням з України, Білорусі, Молдови та Грузії 20 грантів розміром 30 000 євро на навчання у Стокгольмській школі економіки в Ризі (SSE Riga), що входить у двадцятку найкращих шкіл економіки в Європі за версією Financial Times.Грант покриває оплату навчання, гуртожитку та забезпечує щомісячну стипендію в розмірі 200 євро.

Детальніше...
 

Європейський інвестиційний банк запрошує на стажування студентів з країн Східного партнерства

Європейський інвестиційний банк надає можливість пройти стажування для студентів та випускників вищих навчальних закладів країн-учасниць ініціативи «Східне партнерство».

Детальніше...
 

Гранти Фернана Броделя

У рамках стипендіальної програми Фернана Броделя Європейський університет в Італії( The European University Institute(EUI), Флоренція) приймає учених, роботи яких заслужили світове визнання, надаючи стипендіатам можливість продовжити дослідження на одному з чотирьох факультетів(Law, History and Civilization, Economics).

Детальніше...
 

Оголошено конкурс на навчання та стажування за кордоном у 2012 році За рахунок коштів державного бюджету

Міністерство освіти оголосило конкурс з відбору на навчання та стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році.

Детальніше...
 

Можливість навчання у ВНЗ Литви

Міністерство освіти і науки Литовської Республіки повідомляє, що 27 студентів з України можуть бути прийняті до вищих навчальних закладів Литви без сплати за навчання, але самостійно сплачуючи кошти за проїзд, проживання і перебування у Литві: 12 осіб для професійного бакалаврського навчання, 6 осіб для бакалаврського навчання і 9 осіб для магістерського навчання.

Детальніше...
 

ГО Молодіжна Альтернатива проводить конкурс «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

З 16 січня 2012  року   по 15 лютого 2012  року  ГО Молодіжна Альтернатива проводить конкурс «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий». У ході конкурсу активна молодь матиме можливість презентувати свій регіон/місто/населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем та європейських моделей розвитку. Конкурс відбувається за  підтримки  Міжнародного фонду “Відродження” Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; http://www. irf.ua/

 

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 10

Відео

English version