Конкурси та гранти

Конкурси Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ - 2012" для обдарованої учнівської та студентської молоді, молодих науковців, винахідників та дослідників

Конкурс проводиться в межах Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ - 2012" ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти – 2012".

Детальніше...
 

Студенти для органів місцевого самоврядування (Донецьк)

Продовжується набір претендентів на участь у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування», який реалізується ГО «Молодіжна Альтернатива» (м. Київ) у партнерстві СГО «Фундація Локальних Ініціатив Донеччини»(м. Донецьк) при фінансовий підтримці Національного фонду підтримки демократії (NED).

Детальніше...
 

Приймаються заявки журналістів на стажування до Гарварду

Журналісти, які цікавляться дослідженням інтернету та його ролі в суспільстві, запрошуються подати заявку на річне стажування в штаті Массачусетс.

Детальніше...
 

Студенти для парламенту 2011-2012

Молодіжна Альтернатива за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії, оголошує про початок конкурсу «Студенти для парламенту»

Детальніше...
 

Фонд «Європа ХХІ» влаштовує триденний навчальний табір для молоді

ГО Фонд «Європа ХХІ» оголошує конкурс на участь в Молодіжній школі «Вересень для молоді» (навчальний табір, який буде проходити в мальовничих околицях Києва у другій половині вересня 2011 р). Метою навчального табору є громадсько-політична активізація молоді задля формування компетентного покоління влади в Україні. Цей навчальний табір є компонентом ширшого проекту Фонду «Європа ХХІ» - «Нове покоління влади в Україні: перспектива молоді».

Детальніше...
 

Депутати вирішили відзначити 100-річчя українського скаутингу на державному рівні

1-го листопада 2011 року Верховна Рада Україна прийняла Постанову "Про відзначення 100-річчя українського скаутського руху", оскільки у 2012 році минає 100 років з дня започаткування організованого українського скаутського руху.

Детальніше...
 

Конкурс на здобуття премій Національної академії наук України для молодих учених і студентів ВНЗ за кращі наукові роботи

Конкурс на здобуття премій НАН України для молодих учених і студентів ВНЗ за кращі наукові роботи оголошується Національною академією наук України з метою пошуку молодих талантів та сприяння їх творчому зростанню.

Детальніше...
 

Міжнародна олімпіада з управління банком "Banks Battle" ("Битва Банків")

 

 

Міжнародна студентська олімпіада, головною метою якої є формування у студентів розуміння устрою та принципів функціонування комерційного банку. В межах Олімпіади команді належить зайняти позиції топ-менеджерів комерційного банку і упродовж декількох періодів приймати ряд стратегічних рішень в різних сферах управління банком. В якості конкурентів на віртуальному банківському ринку виступлять кращі студентськи команди з чотирьох провідних країн СНД.

Детальніше...
 

Краща наукова стаття з європейського права 2011 року

Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Одеська юридична академія", як засновники наукового видання "Європейські студії та право", за підтримки Світової асоціації європейських студій та програми ЄС ім. Жана Моне мають честь запросити усіх охочих до участі у щорічному конкурсі "Краща наукова стаття з європейського права 2011 року."

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 10

Відео

English version