Конкурси та гранти

Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла

Національний фондпідтримки демократії приймає заявки на стипендіальну програму Рейгана-Фаселла на 2012 – 2013-ті роки

 

 

Детальніше...
 

Конкурс спільних українсько-польських науково-технічних проектів на період 2012-2013 років

З 20 червня по 30 вересня 2011 року Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-технічних проектів на період 2012-2013 років.

Детальніше...
 

Оголошується набір в “Майстерню громадської активності”

Програма неформальної громадської освіти молоді «Майстерня громадської активності» оголошує набір молоді з цільових регіонів на участь у четвертому році програми.

Детальніше...
 

life:) розпочинає новий етап програми «Стрибок у життя:)»

Київ. 9 лютого 2011 року. Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про початок нового етапу програми «Стрибок у життя:)», яка надає українським талановитим студентам унікальну можливість реалізувати свій потенціал завдяки навчанню та стажуванню у міжнародній компанії. Цього року до участі в програмі запрошено студентів не лише з Києва, Львова і Донецька, але й з Харкова, Одеси та Дніпропетровська. Заяви приймаються до 25 лютого, а відбір кандидатів триватиме до 15 березня.

Детальніше...
 

Новий набір до Вищої Політичної Школи - Нові принципи лідерства 2011

 

До участі в Школі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь тощо.

Детальніше...
 

Стартував ІІ Щорічний стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая

1 квітня 2011 року стартував II Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних  та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою  професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

Детальніше...
 

1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!»

Конкурс проводиться серед представників молоді віком від 15 до 35 років і ставить за мету виявити і залучити талановиту молодь, яка хоче, може і буде активно брати участь у державотворчих процесах сьогодення. Для участі в конкурсі потрібно написати есе.До есе потрібно додати реєстраційну анкету (можна завантажити на сайті МРЦ) та резюме автора у довільній формі.

Ваша творча робота має складатися з двох частин: перша – максимально аналітична з метою висвітлення сучасного стану обраної теми для підтвердження Вашої компетенції; друга – практичні рекомендації, план дій, зміст реформ щодо покращення ситуації за обраною темою, вартість проектних робіт та прогнозований результат у часі та фінансах.

Детальніше...
 

Стан та динаміка розвитку неурядових організацій України 2002-2010

Вийшло в світ чергове видання звіту за результатами щорічноговсеукраїнського дослідження неурядових організацій України. Дослідження було проведено в травні 2010 року за фінансової підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)».

Детальніше...
 

Конкурс на найоригінальнішу мотивацію для волонтерів Євро-2012

Наймасштабнішою подією, яка залучить рекордну кількість волонтерів в Україні стане фінальна частина чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. За деякими оцінками, Євро-2012 об’єднає близько 20 тисяч добровольців навколо спортивної події.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 10

Відео

English version