Конкурси та гранти

Стажування в “Німецькій хвилі”

Applicants for an internship at Deutsche Welle must fulfill certain requirements - then the selection process begins with a formal application.

Детальніше...
 

Студентські герої нашого часу

Прекрасна вісімка! Такий символ цьогорічного конкурсу. Саме стільки прикольних мультяшних героїв, які уособлюють номінації конкурсу «Кращий студент України», зображено на його плакаті. Всі вони такі суперові: яскраві, сучасні та «модні герої нашого часу», справді, кращі, як і учасники конкурсу!

Детальніше...
 

Презентація естонських навчальних програм

17 листопада в середу в 299/6 аудиторії Головного корпусу НТУУ "КПІ" (пр. Перемоги 37/1) відбудеться презентація навчальних стипендіальних програм університету Тарту (Естонія).

Детальніше...
 

Ти - кращий студент?!

Онлайн-реєстрація учасників на конкурс «Кращий студент України» розпочалася! Організатори чекають на розумних, талановитих і впевнених у собі студентів, що спробують свої можливості у запеклій боротьбі, у здобутті такого почесного звання, як Кращий студент України.

Детальніше...
 

Програма законодавчого обміну у США

Програма законодавчого обміну Legislative Fellow Program (LFP) фінансується Державним департаментом США, координується Національною конференцією законодавчих органів США (National Conference of State Legislatures - NCSL), разом з Американськими радами з міжнародної освіти, які виступають офіційним координатором програми в Україні.

Детальніше...
 

Студентський форум року в Донецьку

Вы задаете себе вопрос, что делать после окончания ВУЗа? Вы мечтаете работать в крупной компании, но не знаете, как это сделать, и что будет Вашим первым шагом. Хотите получить первый рабочий опыт? Хотите задать вопрос крупным акулам бизнеса и получить важнейшую информацию из первых уст? Тогда проект «Форум Карьеры 2010» для тебя!

Детальніше...
 

Стипендіальна програма для борців за демократію

Національний фонд підтримки демократії приймає заявки на участь у програмі 2011-2012 років.

Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс «Коронація слова – 2011»

До 1 січня Ви можете подати власний твір на конкурс Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова – 2011».

Детальніше...
 

Конкурс ПРООН: залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні

Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» у партнерстві з Благодійним фондом «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК) оголошує грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні».

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 10

Відео

English version