Конкурси та гранти

Стипендійна програма для дослідників ім. Фріца Тіссена

Фонд імені Фріца Тіссена фінансує наукові дослідження й розробки в університетах і дослідних центрах на території Німеччини. Стипендія розрахована на іноземних здобувачів, що мають ступінь кандидата наук.

Детальніше...
 

Короткострокові гранти в галузі гуманітарних наук

Міжнародна асоціація гуманітаріїв (МАГ)оголошує конкурс на отримання короткострокових грантів в галузі гуманітарних наук у Білорусі, Росії та Україні в 2010-2011 навчальному році.

Детальніше...
 

Стартує чемпіонат Case Champ

Что случится, если задачи, стоящие перед CEO, будут решать студенты? Case Champ - первый всеукраинский студенческий чемпионат по решению бизнес-кейсов - приглашает студентов решить бизнес-кейс, написанный одной из лучших MBA-школ мира. Во время работы над кейсом команде из четырех человек предлагается разобраться в новом бизнесе и на основании имеющейся информации предложить решение стратегической проблемы для компании.

Детальніше...
 

Всеукраїнський Форум розвитку освітніх можливостей "S4E"

Європейський Рух в Україні за підтримки програми "Європейська освіта" запрошують до участі у всеукраїнському молодіжному форумі "S4E" - Навчання за кордоном – міф чи реальність? Форум проводиться в рамках реалізації проекту "Step4Education" в форматі одноденного освітньо-консультаційного заходу 20 листопада 2010 року в м. Київ для молодих лідерів України, студентського самоврядування ВНЗ України, членів громадських організацій, профспілок, активу студентства.

Детальніше...
 

Держава хоче позбавити громадські організації можливості боротися за свободу від катувань

21 вересня о 12:30 в УНІАН відбудеться прес-конференція правозахисників, присвячена ініціативі Міністерства юстиції України зі створення механізму попередження катувань без залучення до цього процесу громадськості.

Детальніше...
 

Результати першого туру співбесід конкурсу «Студенти для Парламенту»

Шановні    учасники    конкурсу  «Студенти для Парламенту» повідомляємо Вас, що в першому турі співбесід взяли участь 350 студентів. За результатами першого туру співбесід, що відбувалися з 20 грудня по 3 грудня у другий тур пройшли наступні студенти:

 

Детальніше...
 

V Фестиваль молодіжної преси

 

19-21 листопада 2010 року неподалік Києва відбудеться V Фестиваль молодіжної преси. Участь у заході візьмуть понад 200 молодих журналістів з усіх областей України та країн СНД.

Детальніше...
 

Сприяння розвитку підприємництва і академічних інновацій в університетах Західної України

14-16 жовтня 2010 року у Львові пройде 3-денний тренінг «Сприяння розвитку підприємництва і академічних інновацій в університетах Західної України. Передача досвіду фахівцями з Вроцлава. Академічні інкубатори та технологічні парки».

Детальніше...
 

«DJUICE ГРАНТИ»: музика змінює світ на краще!

 

9 вересня стартовав всеукраїнський соціальний студентський проект «DJUICE ГРАНТИ». Молодіжний бренд DJUICE пропонує студентам фінансову підтримку соціальних волонтерських ініціатив, покликаних популяризувати молоду українську музику.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 10

Відео

English version