Конкурси та гранти

MBA Strategy приглашает на День Открытых Дверей

 

2 октября в компании MBA Strategy пройдет День Открытых Дверей, который откроет новый сезон поступления в бизнес-школы. Участники получат возможность задать любые вопросы профессиональным консультантам и успешно поступившим клиентам, посетить полноценные занятия по подготовке к поступлению и получить специальные призы от компании и ее партнеров.

Детальніше...
 

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) 2011-2012 рік

Протягом осіннього періоду 2010 року на теренах України проводитиметься набір школярів за програмою “Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 

Фонд «Відкрий Україну» підтримає молодих жінок

 

Фонд «Відкрий Україну» оголошує про початок програми з підтримки молодих, активних та успішних жінок, які працюють задля зміни країни на краще та реалізовують проекти, що допомагають громаді.

Детальніше...
 

Молодежная конференция с международным участием «Научные стремления – 2010»

 

Совет молодых ученых Национальной академии наук Беларуси совместно с Молодежным советом города Минска организует I Республиканскую молодежную научно-практическую конференцию с международным участием «Научные стремления – 2010».

Детальніше...
 

Семінар «3 С» [три ес] для молоді Києва

Фонд Лідерських Ініціатив запрошує активну молодь прийняти участь у семінарі «3 С» [три ес] - Спільнота Свідомого Спілкування.

Детальніше...
 

Дізнайся більше про національну безпеку США

 

Посольство США в Україні оголошує конкурс для участі у програмі академічного зимового Інституту з питань вивчення національної безпеки США, який проводитемиться в університеті Делавера протягом 6-ти тижнів в січні-лютому 2011 року.

Детальніше...
 

TICTAC Poland Training Course

 

Мережа ресурсних центрів SALTO та Національна агенція програми "Молодь в дії" Польщі оголошують конкурс на участь у тренінгу TICTAC Польща.

До участі у тренінгу TICTAC запрошуються молодіжні працівники та молодіжні лідери, які мають досвід участі/організації міжнародних заходів (необов’язково в рамках Програми "Молодь в дії") та є членами організацій, що бажають розробляти та реалізовувати проекти в рамках Акцій 4.3 та 3.1 (тренінгові та мережеві проекти) програми "Молодь в дії".

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 10

Відео

English version