Конкурси та гранти

Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2015: «Майбутнє освіти»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти».

Детальніше...
 

Конкурс на стажування молоді у ВРУ

ГО «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США) оголошують конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2015 рік

Детальніше...
 

Навчання для майбутніх державних службовців та політичних радників (Швеція)

27 - 31 жовтня 2014 українські державні службовці та політичні радники мають можливість пройти безкоштовне навчання в Академії Фольке Бернадотт у шведському місті Сандо.

Детальніше...
 

Вивчення міграції у Варшаві

Центр з вивчення міграції при Варшавському Університеті запрошує кандидатів для проведення дослідження на тему «Migration as a Translocal Process in EU's Eastern Neighbourhood» на базі інституту. Особливу увагу повинно бути приділено процесам міграції між Україною та Європейським союзом.

 

Детальніше...
 

Міжнародна молодіжна зустріч в Німеччині «Migration in Europe»

22 – 29 квітня 2014 в Німеччині відбудеться міжнародна молодіжна зустріч "Migration in Europe".

Детальніше...
 

Нова стипендіальна програма польського уряду для студентів з України

Польське Міністерство науки та вищої освіти пропонує пакет стипендіальних програм для 500 українських студентів у навчальному 2014/2015 році. Йдеться про річне перебування та навчання у Польщі, насамперед для осіб з територій, що охоплені тепер військовими діями.

Детальніше...
 

Стажування в Interpol

Інтерпол, міжнародна організація кримінальної поліції, приймає заявки на стажування в Ліоні, де знаходиться Головний Секретаріат, або в одному з регіональних представництв.

 

Детальніше...
 

Hackaton Bridge - конкурс для молодих лідерів з України та Польщі

У червні стартував новий українсько-польський проект для талановитої та активної молоді Hackaton Bridge - Poland to Ukraine. Мета проекту - креатив, підтримка талантів та об'єднання кращих молодих фахівців двох країн.

Детальніше...
 

Міжнародний тренінг у Вірменії «Leaders Plus»

 

24 квітня – 2 травня 2014 у Вірменії відбудеться інтенсивний молодіжний тренінг «Leaders Plus».

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 10

Відео

English version