Дослідження (блок новин)

КПІ та університет ім. Шевченка очолили рейтинг найкращих вузів для "технарів"

 

Список ВНЗ, куди варто податися абітурієнтам з найвищими балами ЗНО, щоб стати найкращими практиками.

Детальніше...
 

Топ-10 вузів України на думку роботодавців

Київський національний університет ім. Т. Шевченка очолив рейтинг топ-10 вишів України.

Детальніше...
 

Референдуми: і за Європейський Союз, і за Митний Союз - були б виграні, але молодь все ж за Україну в Європі

Дослідження проводилося Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 березня 2013 року. Польовий етап тривав з 6 по 12 березня 2013 року. Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU) у всіх областях України та в Автономній Республіці Крим. Методом інтерв'ю опитано 2037 респонденти за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Опитування проведено за фінансової підтримки міжнародних донорів: Міжнародного Фонду «Відродження», програми Matra Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Європейського Союзу.

Детальніше...
 

Майже кожен другий українець мріє назавжди втекти за кордон

91% опитаних принаймні розглядали для себе можливість переїзду за кордон на постійне проживання.

Детальніше...
 

Поки вся Україна шукає в Інтернеті порно, на заході країни надають перевагу еротиці

Щотижня мешканці України вводять в пошуковий рядок "Яндекса" більше 350 мільйонів слів.

Детальніше...
 

В яких областях краще не хворіти гепатитом та ВІЛ/СНІДом

Протягом 2012 року щонайменше П’ЯТЬ обласних державних адміністрацій та ОДИНАДЦЯТЬ міських рад міст обласного значення не закупили жодних медикаментів для лікування хворих гепатитом та ВІЛ/СНІДом.

Детальніше...
 

Freedom House: Україна обігнала Руанду і Гондурас за темпами регресу демократії

Найнебезпечнішими країнами світу у 2013 році будуть Афганістан, Судан і Сирія. Про це йдеться у звіті лондонської компанії з управління ризиками Control Risks, опублікованому на офіційному сайті організації.

Детальніше...
 

48% українців хочуть в ЄС, а 40% - в Митний союз

 

48,4% опитаних фондом "Демократичні ініціативи" і Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова українців вважають, що Україні необхідно вступити в Європейський союз. 40,3% опитаних за вступ в Митний союз у рамках Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь і Казахстан).

Детальніше...
 

З Нового року закупівлі для шкіл та лікарень можуть припинитись через е-тендери

Половина обласних державних адміністрацій, міських рад обласних центрів, а також районних державних адміністрацій та міст не готові до проведення електронних аукціонів. Про це свідчать результати спеціального дослідження Центру політичних студій та аналітики.

Детальніше...
 

Закон про Доступ виконується лише в чотирьох областях

Право на доступ до публічної інформації надає можливість громадянам контролювати діяльність представників влади та робить їх підзвітними перед громадськістю. Особливо ефективним цей механізм контролю є на місцевому рівні, адже громадяни більше цікавляться тим, що відбувається безпосередньо в їхньому місті чи районі. Крім того, вони знають хто саме і за що відповідає в їхньому населеному пункті. Тому є надзвичайно важливим, щоб право на доступ не порушувалось чиновниками, і щоб вони надавали всю публічну інформацію на запити громадян. Центр Політичних Студій та Аналітики продовжує щомісячний моніторинг прозорості та відкритості органів місцевої влади та самоврядування..

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 11

Відео

English version