Дослідження (блок новин)

Скільки коштує органам влади право знати

До Міжнародного дня Права знати експерти «Центру Політичних Студій та Аналітики» вирішили перевірити рівень забезпечення органами влади права знати для українців в період з січня по вересень 2012 року. Для цього було розіслано тематичні інформаційні запити до 25 міських рад міст обласного значення, 25 обласних державних адміністрацій та 76 центральних органів влади.

Детальніше...
 

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей – соціологи

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей, а самі українці стали менше довіряти владі, пресі та громадським організаціям. Про це йдеться в результатах дослідження споживчих звичок середнього класу в Україні. Експерти також зазначають, що українці стали рідше наважуватися на великі витрати. Водночас вони не заощаджують на дрібних щоденних покупках. Соціологи ж наголошують, що середній клас потрібно визначати не тільки за критерієм забезпеченості.

Детальніше...
 

За охопленням Інтернетом Україна відстає від Азербайджану і Молдови

ООН представила дані про користувачів Інтернетом в 177 країнах світу - в Україні 30,6% жителів мають доступ до всесвітньої павутини. Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на Центр новин ООН.

Детальніше...
 

91% українців шанує державну мову

В Україні 36% громадян пишаються українською мовою. Про це свідчать дані дослідження, проведеного 10-15 серпня цього року соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Детальніше...
 

60% усіх вакансій в Україні припадає на Київ

На українському ринку праці спостерігається суттєва диспропорція. У першому півріччі 58% всіх вакансій в країні пропонували в Києві, на частку ще п'яти регіонів доводилося ще чверть пропозицій про роботу. Таким чином, на решту 19 областей і Крим доводиться тільки 17% вакансій.

Детальніше...
 

Соціологи: В Україні зростає кількість патріотів

За два роки кількість людей, які вважають себе патріотами України, зросла з 77% до 82%.

Детальніше...
 

5 млн осіб на рік помирає через пасивний спосіб життя

Щороку у всьому світі помирає майже 5 млн людей через те, що вели пасивний спосіб життя.

Детальніше...
 

За останні 10 років українці стали менше їсти і більше подорожувати Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/za-ostanni-10-rokiv-ukrayinci-stali-menshe-yisti-i-bilshe-podorozhuvati.html

На ліки українці витрачають так само, як і 10 років тому, а після подорожчання сигарет в 4-5 разів.

Детальніше...
 

Україна на 83 позиції рейтингу найбільш ледачих країн світ

Новини світу. 1 серпня. Росіяни виявилися більш ледачими за українців, а "лідером" лінощів у світі став Свазіленд.

Детальніше...
 

Соціолог: батьки вважають дітей об'єктом інвестицій - в кращому разі

За даними соціологічних досліджень Інституту Горшеніна, більш як половина українців - 53,6% - вважають, що права дітей в нашій країні не захищені.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 11

Відео

English version