Дослідження (блок новин)

57,7% студентів не планують відбувати строкову службу в армії

7 липня в Тернополі відбулася прес-конференція, присв’ячена оприлюдненням результатів проведеного соціологічного опитування на тему: ”Ставлення студентів тернопільських ВНЗ до строкової служби та факти відкупу від служби в армії”

Детальніше...
 

Україна зайняла передостаннє місце в "Рейтингу прогресу"

За "Рейтингом прогресу", складеного аудиторсько-консалтинговою компанією ФБК Україна зайняла передостаннє 100-е місце. Рейтинг був складений на основі результатів найвідоміших у світі рейтингів, присвячених тим чи іншим аспектам розвитку країн світу.

Детальніше...
 

Де бажають вчитися українські студенти?

 

90% українських студентів знають іноземну мову, половина хотіла б навчатися у Великобританії

Детальніше...
 

Найбільше порушенню прав та громадянських свобод сприяють народні депутати

На думку громадян, найбільше сприяють порушенню або унеможливлюють реалізацію їхніх прав та громадянських свобод народні депутати (47,9%), міліція (45,7%) та Президент України (39,3%). «Почесне» четверте місце майже з однаковими результатами поділили між собою суди (37,9%) та кримінальні структури (37,6%).

Детальніше...
 

Хабарі у вишах: «не відходячи від кафедри»

Понад 60 відсотків українських студентів стикалися з хабарництвом у вишах, найбільше їх серед тих, хто вивчає економіку та юриспруденцію. Це – результати загальнонаціонального опитування, проведеного навесні цього року. У суспільстві нині немає запиту на якісну освіту, вважають учасники тематичного круглого столу, що відбувся у Києві. На їхню думку, «вилікувати» систему освіти зможе тільки конкуренція між вишами.

Детальніше...
 

Сучасна молодь - яка вона?

 

Сучасна молодь України, Росії, Казахстану та Польщі у своїй більшості пишається своїм громадянством, вважає корупцію найбільшою проблемою країни, в якій вони живуть, майже всі вільно володіють англійською мовою та практично не відвідують театри.

Детальніше...
 

Рейтинг найкращих вузів України 2011 року

Рейтинг найкращих вузів в Україні публікується вже в четвертий раз. Цього року, він розраховувався по тій самій методології, що і минулорічний. Не змінився і перелік вузів, що були включені до рейтингу: всього у загальному списку було оцінено 234 вищих учбових закладів України.

Детальніше...
 

Українці вважають себе вільними громадянами не зовсім вільної країни

Відносна більшість українців вважають себе в цілому вільними. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного компанією Research&Branding Group у період з 20 по 31 березня 2011 року.

Детальніше...
 

Дедалі більше українців працюють «по-чорному»

Нелегальне працевлаштування - явище, що набирає обертів в Україні. Роботодавці не хочуть платити високих відрахувань із зарплати. Українці ж шукають роботу на будь-яких умовах.

Детальніше...
 

Корумпованість у галузі освіти найбільше турбує українців

Головним викликом для системи освіти сьогодні є корумпованість викладацького складу, яка міцно вкоренилось в українські реалії. Так вважають більшість респондентів соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва за підтримки Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні. Зарадити проблемам вищої освіти допоможе новий закон "Про вищу освіту", впевнені у профільному міністерстві.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 11

Відео

English version