Дослідження (блок новин)

Молодь не вірить, що держава допоможе їй з житлом, – дослідження

Ставлення і рівень довіри до державних програм житлового кредитування серед української молоді є критично низьким.Такий результат соціологічного дослідження оприлюднив сьогодні на засіданні «Як органи державної алоди та місцевого самоврядування забезпечують молодь житлом на Львівщині?» директор Лабораторії соціальних досліджень ЦППШ соціолог Ігор Марков.

Детальніше...
 

Рейтинг університетів світу "Webometrics".

Найавторитетнішим у світі вважається рейтинг університетів світу "Webometrics". Він складається дослідницькою групою Cybermetrics Lab, що є частиною найбільшої дослідницької групи CSIC при іспанському міністерстві освіти.

Детальніше...
 

Рейтинг найбільш шанованих працедавців України

L''oreal, Microsoft і Nestle названі найбільш шанованими працедавцями України згідно з результатами проекту Headhunter Україна і Reputation Сapital. У рейтинги брали участь 50 компаній, з яких 22 були оцінені як компанії з «дуже хорошою» і «дуже сильною» репутацією. Дослідницька частина проекту стартувала восени 2010 років в рамках глобального вивчення Global Reputation Pulse (The World''s Most Reputable Companies), що проводиться світовим лідером в області менеджменту репутації Reputation Institute. Респондентам в Україні було запропоновано оцінити рівень 50 компанії-працедавців. Відбір учасників дослідження вироблявся по наступних критеріях:

Детальніше...
 

Для більшості українців Польща «абсолютно дружня країна» – дослідження

Понад 80 відсотків українців сприймають Польщу як дружню країну. Такими є результати соціологічного опитування, профінансованого польським Міністерством закордонних справ. За словами виконавців дослідження, воно дає чітке уявлення про сприйняття Польщі і поляків українцями, про роль Польщі в економіці, культурі та зовнішній політиці України.

Детальніше...
 

Визначені країни-лідери за рівнем шкільної освіти

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) провела порівняльний аналіз 65 країн світу за рівнем шкільної освіти. Східні країни лідирують, а ось для деяких західноєвропейських держав результати виявилися вельми невтішними.

Детальніше...
 

Українці знову не вірять у демократію

 

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, громадяни України констатують зниження рівня демократії. Дані опитування свідчать, що українці невисоко оцінюють рівень демократії в українському суспільстві.

Детальніше...
 

90% українських міст живуть у борг

За даними Асоціації міст України, понад 90% українських міст живуть у борг. Основна проблема у плануванні державного бюджету: економіка регіонів ще у стані кризи, але очікування держави від українських міст залишається на докризовому рівні.

Детальніше...
 

Тривалий робочий день шкодить здоров'ю

На думку фахівців незалежного аналітичного центру Інституту Австралії, тривалий робочий день негативно позначається на психічному та фізичному здоров'ї людини.

Детальніше...
 

Business Week випустив черговий рейтинг програм MBA full-time - один з головних і авторитетних рейтингів на ринку

 

Business Week випустив черговий рейтинг програм MBA full-time - один з головних і авторитетних рейтингів на ринку.

Детальніше...
 

Борг кожного українця перед державою складає 786 доларів

Станом на листопад 2010 року кожен українець "заборгував" 786 доларів. За оцінками Міжнародного рейтингового агентства Fitch, 2010 року загальний зовнішній борг України (включає запозичення держави і корпорацій) досягне 78% від номінального ВВП

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 11

Відео

English version