Дослідження (блок новин)

Рахункова палата повідомила, що за межею бідності вже живуть 12,5 млн українців

Рахункова палата заявляє про підвищення рівня бідності в Україні в січні-вересні на 0,4% до 26,4%, або 12,5 млн осіб. Про це сказано у висновку Рахункової палати з виконання державного бюджету на 2010 рік за 9 місяців, розміщеному на сайті відомства.

Детальніше...
 

48,8 % українців не схвалюють діяльність Януковича

Згідно з результатами опитування, проведеного компанією Українське демократичне коло на замовлення Інституту політики, більшість громадян (48,8%) в цілому не схвалюють діяльність Віктора Януковича на посаді Президента України.

Детальніше...
 

Квола українська молодь: чотири із п’яти мають проблеми зі здоров’ям

 

Близько 80 відсотків української молоді мають хронічні захворювання, повідомив заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Віктор Корж. На думку депутата, один з головних чинників, які впливають на цю ситуацію – це поширення нездорового способу життя серед підлітків.

Детальніше...
 

Майже половина українців виступила за державний статус російської мови

40,4% українців вважає, що російську мову треба зробити другою офіційною мовою. Правда, в Західній Україні таких людей мало.

Детальніше...
 

Україна серед лідерів з насильства серед молоді

Всесвітня організація охорони здоров'я твердить, що Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді.

Детальніше...
 

Українцям не подобаються ні нові повноваження Януковича, ні пролонгація Литвина

Третина українців сприймають негативно рішення про скасування конституційної реформи 2004 року .

Детальніше...
 

Думка громадян України про ситуацію в країні, владу та політиків

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30 вересня  по 5 жовтня 2010 року. Було опитано 2007  респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 129  населених пунктах (із них 75 міських та 54 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю0,95.

Детальніше...
 

Українці констатують зниження рівня демократії в країні.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Центром Разумкова, повідомляє УНІАН.

Детальніше...
 

20-річчя Студентської революції на граніті: чи готова сьогоднішня молодь до акцій протесту?

 

Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва 23–27 вересня 2010 року провів експертне опитування «20-річчя Студентської революції на граніті: чи готова сьогоднішня молодь до акцій протесту?». Були опитані представники низки українських молодіжних організацій. Метою опитування було з’ясувати обізнаність молоді про події 1990 року, відомі як революція на граніті, відзначити ступінь готовності молоді до вияву протесту, дізнатися причини таких настроїв. Всього було опитано 38 респондентів.

Детальніше...
 

20% опитаних не підтримують місцеві вибори за змішаною системою

Більше половини опитаних підтримують проведення місцевих виборів за змішаною системою (не підтримують лише 20%). Такі результати опитування, які 9–16 вересня повела соціологічна група «Рейтинг».

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 11

Відео

English version