Новини

Конкурс молодих архітекторів/ок України 2022

До участі в Конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років включно, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра.

Детальніше...
 

Стипендія в Німеччині – CrossCulture Programme (CCP) Fellowships

CrossCulture Programme (CCP) Fellowships – Strenghtening Civil Societies

Детальніше...
 

Стипендія в Німеччині – CrossCulture Programme (CCP) Fellowships

CrossCulture Programme (CCP) Fellowships – Strenghtening Civil Societies

Детальніше...
 

Конкурс заявок на проведення "Днів кар'єри ЄС"

Запрошуємо Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.

Детальніше...
 

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021 стануть у нагоді багатьом з нас, адже вони відповідають на виклики, налаштовують на роздуми і спонукають до дії.

Детальніше...
 

Модулі Єврошколи 2021

Протягом березня-червня 2021 проходили онлайн навчання за модулями Єврошколи.

Детальніше...
 

EU Study Days in Ukraine-2021 відкрито

16  березня 2021 відкрились EU Study Days in Ukraine-2021. До учасників звернувся Посол Європейського Союзу, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Детальніше...
 

Інституційні гранти для молодіжних організацій

Програма «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на отримання інституційних грантів для українських молодіжних організацій, а також організацій, які працюють із молоддю та підтримують молодіжне лідерство задля формування української ідентичності, заснованої на цінностях, аби такі організації могли мати довготерміновий вплив в Україні.

Детальніше...
 

ПОКОЛІННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: ЦІННОСТІ ТА МОТИВАЦІЇ

Аудиторія: населення України віком від 16 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  20000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: по Україні – не більше 1,0%, по області – не більше 4%. Терміни проведення: 20 липня – 9 серпня 2021 року

Детальніше...
 

Молодь сьогодні: результати опитування

Більше половини української молоді вважає, що країна рухається у правильному напрямку. Про це свідчать результати національного опитування молоді, проведене Центром аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) у рамках програми “Мріємо та діємо”.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 35

Відео

English version