Новини

Міграційний потенціал молоді України, Азербайджану та Росії

Що спонукає молодь до постійних пошуків кращого життя за межами власної країни? Респонденти усіх трьох країн називають три основних причини, що спонукають їх шукати кращих можливостей для реалізації власних потреб і інтересів: економічні, фінансові, соціально-культурні. Набагато рідше вони указують на політичні і національні причини.

Детальніше...
 

Твоє право обирати

 

«Твоє право обирати» – брошура про те:  як скористатися правом виборчого голосу, як захистити себе від зловживань на виборчих дільницях, як оскаржити неправомірні дії представників ДВК тощо.

 

 

 

Місце виборчих технологій у житті громадян

 

На сучасному етапі розвитку української держави маємо немалий досвід виборчих кампаній. Процес підготовки та власне вибори увійшли у наше життя та займають більше часу, ніж планомірна робота владних структур. Мабуть українське суспільство вже й не може уявити собі, що з екранів телевізорів та білбордів до них не будуть звертатися кандидати на ту чи іншу посаду.

Детальніше...
 

Міфи та реалії боротьби з молодіжним безробіттям


У наш час стало популярним обговорювати проблему безробіття. За даними Державної служби   зайнятості, щоденно лави безробітних поповнюють 9–12 тис. чол. Головна їх частина — ініціативні, мобільні, освічені та перспективні люди — молодь. Наявність високого рівня безробіття свідчить про нестабільність в економіці та має негативні соціально-економічні наслідки для країни.

Детальніше...
 

Професійність і чесність — запорука успішного депутатства

 

Нещодавно мені довелося стати свідком такої розмови: старенька бабуся розповідала, як все життя працювала, трудилася для держави, а в старості змушена бідувати. З гіркотою у голосі вона жалілася, що її пенсії найчастіше вистачає лише на хліб. А таких бабусь в Україні мільйони. Мене хвилює глибока образа цих людей на державу. Я подумала, що у зовсім недалекому майбутньому ця проблема зачепить моїх близьких.

Детальніше...
 

З чим прийдеш, те й почуєш

 

Привіт, людино, ти читаєш моє статтю. Мене звуть Михайло, мені 22 роки і для когось я проблема, а для когось — надія. Зважаючи на те, що ці хтось різні, а я в обох випадках той самий, проблема полягає в них, а може й у тобі, любий мій читачу.

Детальніше...
 

Болонський процес очима молоді

 

Що думають про Болонський процес сьогодні студенти-магістри, які із першого курсу навчалися зарадянською п’ятибальною системою, а потім перейшли на європейське оцінювання ECTS? Я вирішила запитати у самих студентів.

Детальніше...
 

Економічний вектор національної безпеки

 

На рубежі ХХІ століття, коли функціонування економіки окремої країни тісно пов’язане з глобалізаційними процесами, її неможливо розглядати як таку, що самозабезпечується; пріоритетом національної безпеки необхідно вважати саме її економічну складову, тоді як оборонна політика в даних реаліях відходить чи не на останнє місце.

Детальніше...
 

Конкурентоздатність України та її вплив на імідж держави

Цього року Україна перейшла з 72 на 82 місце у рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму, за рік опустившись на 10 позицій. Це означає, що світова криза болючіше вдарила по Україні, ніж по інших країнах Східної Європи. Про це повідомляє Глобальний звіт конкурентоспроможності (Global Competitiveness Report) за 2009–2010 роки.

Детальніше...
 

На Донеччині скорочують українські класи в школах

 

У Донецькій області почали скорочувати класи з українською мовою навчання і переводити старшокласників у школу національних меншин з російською мовою навчання.

Детальніше...
 


Сторінка 34 з 34

Відео

English version